You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

PERI Türkiye

Değerli Dostlarımız;

PERI 1969 yılında Almanya’da bir aile şirketi olarak kurulmuş 46 senelik bir firmadır. PERI dünyanın 100 ülkesinde temsil edilmekte, 64 kardeş şirketi, 120 deposu ve 2000 mühendis, teknik eleman olmak üzere toplam 7.700 çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir. PERI; cirosu, günde 2.250 ton sevkiyatın yapıldığı dağıtım ağı, personel sayısı, üretim kapasitesi, 1.200 ton/gün teslimat ve iade işlemin gerçekleştiği kira parkı büyüklüğü gibi birçok konuda dünyanın en büyük kalıp ve iskele firmasıdır. 1986 yılında açılan irtibat bürosundan sonra, Türkiye kardeş firmamız PERI Kalıp ve İskeleleri San. Tic. Ltd. Şti. 1990 yılında %100 yabancı sermaye ile PERI grubu içinde kurulan 9ncu şirket olarak 30 yıldır Türkiye’de de faaliyet göstermektedir.

PERI’nin endüstriyel kalıp ve iskele sektöründeki diğer yabancı markalardan en önemli farkı; Türkiye’yi geçici bir pazar olarak görmeyip Avrupa dışında Birleşik Amerika’dan sonra ilk grup şirketini Türkiye’de açarak arz etmeye çalıştığım şekilde sürekli ve artan bir şekilde yatırım yapmaya devam etmesi ve sistemlerinin %50’ye varan bölümünü Türkiye’de üretmesidir. Ülkemizde 300’ye yakın şirketin faaliyet gösterdiği sektörün tamamını düşündüğümüzde ise farklarımız; tüm müşterilerinin güvenini kazanmış konusunda deneyimli ve bilgili yetişmiş kadroları ile şantiye için en ekonomik çözümü sunabilmesi, projenin yeri veya boyutları ne olursa olsun satış veya kiralama yolu ile ihtiyaç olan malzemeleri temin edebilmesi, servis dahil tüm bu hizmetleri kesintisiz ve süratle ve tek bir elden verebilmesi ve tüm üretimlerini DIN ve EN standartlarına uygun olarak yapması şeklinde özetleyebiliriz. PERI’nin dünyada olduğu gibi Türkiye’de de başarılı olmasının ve açık ara pazar liderliğini sürdürmesinin arkasında bu somut nedenler yatmaktadır.

Saygılarımla;

İnşaat Yüksek Mühendisi | Civil Eng. MSc

A.Ayhan Akpınar

Genel Müdür  | Managing Director

 

Projelerinize ait çözümlerde ihtiyaç duyduğunuz kalıp, iskele ve mühendislik hizmetleri için tek adres

Kalıp

PERI her bir beton yapı elemanı için en uygun kalıp sistemini sunar. Ürün gamı , küresel ihtiyaçların farklı inşaat metodları ve sınır şartlarını tamamı ile sağlar.

Czajka Sewage Plant, Warsaw, Poland - Equipped with complete platform systems, the straight and circular wall sections were safely and quickly constructed with VARIO and RUNDFLEX. PERI UP reinforcement scaffold and stair towers ideally supplemented the PERI concept in this case.

İskele

PERI iskele sistemleri çok geniş bir uygulama alanına sahiptir.Çerçeve yada modüler sistemden bağımsız olarak kullanılmasının getirdiği esneklik malzeme verimliliğini çok yüksek seviyelere ulaştırır.

Mühendislik

PERI için mühendislik , sadece ürün geliştirme ve teknik planlama değil, Kalıp ve iskele alanında detaylı incelemelerin ve  bütün işleyişin verimliliğinin arttırılmasıdır

İlk günden itibaren istikrarlı büyüme – bir başarı öyküsü

PERI’nin 40 yılı aşkın tecrübesi, müthiş yenilikçi gücü ve erken küreselleşme bilinci, uluslararası başarısının ve istikrarlı büyümesinin temelini oluşturmaktadır. Müşteri memnuniyeti, kaliteli sistem ve uzmanlık gerektiren konulardaki odaklanma başarısı, firmanın global platformda lider bir marka olmasını sağlamaktadır.

* Milyon € bazında, PERI Grubu Ciro Gelişimi

Kalite Politikamız

Kalite + Teknik + Ekonomi 

Şantiyeniz için en ekonomik ve en güvenli çözümleri üretiyoruz

Vizyonumuz

- En iyi müşteri hizmetini sağlamak
- Müşterilerine mükemmeli sunmak için çalışmak
- Bireye saygı duymak

Yüksek Ürün Kalitemiz

PERI'nin ahşap, çelik ve alüminyum sistem ekipmanları; her biri alanında uzman teknik elemanlar tarafından, yoğun ve titiz bir eğitim sürecinin ardından ortaya çıkan iş gücünün neticesidir.

Sertifikalarımız

Başta ISO 9001:2008 kalite ve güvence sistemi olmak üzere ,Uluslararası geçerli ruhsat ve sertifikalarımız mevcuttur. PERI TS EN 12810 Güvenlikli iş ve çalışma iskelesi sertifikasınada sahiptir.