You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

09
Nis
09
Nis

PERI'nin Bauma 2019'da Tanıtacağı Yeni Dijital Çözümler

9 Nis 2019


PERI ve Dijitalleşme

Dijitalleşmenin bir inşaat projesinin gerçekleşmesini nasıl daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli hale getirdiğiyle ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyenler için, Bauma 2019'daki PERI sergi salonu ziyaret edilecek en doğru adres. Dijital çözümler ve yenilikler, kalıp ve iskele teknolojisi alanında lider olan PERI’nin sergi salonunda tanıtılıyor. Dijital dünyaya geçiş sürecinde PERI, kendisini müşterileri için öncü ve güvenilir bir ortak olarak görüyor.

PERI Bauma 2019'da, günlük çalışma operasyonları, daha gelişmiş CAD çözümleri, myPERI müşteri portalı ve aynı zamanda "Yapı Bilgi Modellemesi(BIM)" kullanılarak gerçekleştirilen başarılı referans projeleri çerçevesinde gelişmiş ürün destekleyici uygulamalar için kapsamlı bir dijital portföy sunuyor.

Kullanıcı Dostu Uygulamalar

PERI Bauma 2019’da, denenmiş ve test edilmiş uygulamaları ve ayrıca inşaat faaliyetlerinde müşterilere gerçek katma değer sunan yeni gelişmeleri gösteriyor. Bu gelişmelerden biri “DUO Planlayıcı”dır. Bu web tabanlı planlama aracıyla, kullanıcılar DUO Kompozit Kalıp sistemi ile basit zemin planlarını tasarlayabilir, döndürebilir ve kapatabilirler. Uygulama, bileşen gereksinimlerine ilişkin kalıp formunu optimize etmek için sayısız seçenek sunduğu gibi aynı zamanda sonuçları doğrudan bir PDF dosyası biçiminde belgeleme veya buna göre daha fazla işlem yapma seçeneği sunmaktadır.

Bauma 2019'da sergilenen uygulamalardan biri de inşaat projelerinin mobil 3 boyutlu görselleştirme sağlayan "PERI Extended Experience" uygulaması. Bu uygulama, 3 boyutlu modellerin mobil cihazların ekranında Artırılmış Gerçeklik (AR), Sanal Gerçeklik (VR) ve Karışık Gerçeklik (MR) gibi üç farklı mod aracılığıyla görüntülenmesini kolaylaştırmaktadır.

myPERI Müşteri Portalı

2013'teki lansmanından bu yana PERI çevrimiçi portalı myPERI, ek özelliker ile birlikte sürekli olarak desteklendi ve geliştirildi. PERI Bauma 2019’da tüm proje süreci boyunca müşterileri destekliyen ve süreçleri daha verimli ve daha uygun maliyetli hale getirmek için sayısız işlevsellik sağlayan mevcut sürümü sunuyor. myPERI, son zamanlarda eğitim videoları veya PERI uygulamalarına doğrudan erişim gibi daha fazla içerik içeriyor.

BIM - Yapı Bilgi Modellemesi 

PERI, Yapı Bilgi Modellemesi alanında yıllardır sektörün liderlerinden biri olmuştur ve BIM prensiplerini kullanarak müşterileri ile birlikte başarıyla yönetilen birçok uluslararası proje referansına sahiptir. Bauma 2019’da bu referansların bir kısmını sunuyor. 3 boyutlu planlama ve görselleştirmeye ek olarak, ana temalar planlama koordinasyonu, otomatik çarpışma kontrolü, güvenlik kontrol listeleri ve nesne navigasyonu için QR kodları da mevcut. Ayrıca, şantiyede günlük işlemler için tablet çözümleri kullanarak ilgili verilerin kullanılabilirliği de buna eklenebilir.

İlgili Kişi

Pazarlama ve İletişim Koordinatörü
Önder Eğer
+90 212 886 74 00
onder.eger@peri.com.tr