You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

10
Nis
10
Nis

DUO Kalıp Sistemi | Dijital Çözümlerle Birlikte Daha Başarılı

10 Nis 2019


DUO Kalıp Sistemi ve DUO Planlama Uygulaması

DUO, hafif ve kullanımı kolay başarılı bir üniversal kalıp sistemidir. PERI'nin geliştirdiği çözümlerle birlikte diğer bileşenlere ek olarak, şekillendirme sırasında kalıp üzerinde meydana gelen ufak hasarların hızlı ve ucuz bir şekilde onarılabildiği bir tamir seti de mevcut. Yenilikçi planlama uygulaması olan "DUO Planlama Uygulaması" ise PERI tarafından geliştirilen genel konsepti tamamlıyor. Ve bütün bu yenilikler Bauma 2019'da ziyaretçilerini bekliyor.

Bauma 2016'daki resmi lansmanından bu yana, fiber takviyeli plastik DUO sistem kalıbı dünya çapında sayısız kullanıcıya kendisini kanıtladı  ve hedef kitle kadar yeni pazarlar da açtı. Kolay kullanım sağladığı ve neredeyse hiç alet kullanımı gerektirmediği için DUO, gelişmekte olan pazarlarda önemli bir konumda ve küçük ölçekli inşaatlar da dahil olmak üzere, birçok inşaatta kolay bir şekilde kullanılabiliyor. Böylece, bahçecilik ve peyzaj sektöründen kullanıcılar da bu kalıp sistemine yatırım yapabilir.  

2016'dan bu yana, DOMINO ve LIWA kalıp sistemlerinin köşelerini bağlamak için adaptörler de dahil olmak üzere çeşitli müşteri gereksinimlerini karşılayan yeni bileşenler tanıtıldı. Bauma 2019 vesilesiyle, PERI bu sefer bir takım ilave bileşenlerin yanı sıra, yoğun ilgi gören bir tamir seti ve yeni bir planlama uygulaması gibi çok daha farklı ve yenilikçi çözümlerini sunuyor. 

Kalıp Kullanımı Sonrası Bakım ve Onarım 

PERI tümüyle kalıp sistemindeki ufak hasarların kolayca onarılabildiği bir tamir seti geliştirdi. Yivler ve yaklaşık 20 milimetre çapa kadarki delikler hızlı ve ucuz bir şekilde tamir edilebiliyor. Çizikler sıcak hava tabancası ve kaynak teli kullanılarak basit bir şekilde sabitlenirken, delikleri kapatmak için özel tamir rkipmanı kullanılabiliyor. PERI, gerekli donanım ve dolgu malzemesini kompakt bir tamir setinde sunuyor. 

DUO Planlama Uygulaması

Üniversal kalıbın temel prensibi basit ve hızlı bir şekilde uygulanmasıdır. Bunun aynı şekilde ilgili planlama yazılımlarına da uygulanması gerektiği gerçeği, PERI Araştırma ve Geliştirme ekibi tarafından kesin bir şekilde kabul edildi. PERI, "QuickSolve" adı altında, yakın gelecekte pazara çeşitli planlama uygulamaları getirecek. Bunlardan biri de web tabanlı planlama aracı  "DUO Planlama Uygulaması". Bu uygulama, kullanıcıların DUO Kalıp Sistemi ile basit zemin planlarını tasarlamalarını sağlıyor. Bununla birlikte, uygulama daha da geliştiriliyor, bu nedenle gelecekte ek fonksiyonlar da mevcut olacak. Uygulamaya erişim çok basit: tek gereksinim bir kerelik bir kayıtla birlikte bir internet bağlantısına sahip olmak. Ayrı kurulum gerekli değil. 

İlk adım olarak, kullanıcı gerekli duvar yüksekliği ve kalınlığıyla yeni bir proje oluşturuyor. Daha sonra, beton çevrimi tanımlanırken oluşturulacak alanın boyutları giriliyor. Buna dayanarak, uygulama otomatik olarak uygun bir kalıp çözümü oluşturuyor. Kullanıcı daha sonra PDF formatında malzeme temini için okunması kolay planları ve parça listesini yazdırabiliyor veya e-postayla gönderebiliyor. Diğer taraftan PERI sürekli olarak kullanıcı geri bildirimlerine dayanan planlama aracını geliştiriyor. Bu, uygulama aracılığıyla doğrudan geliştirme ekibine gönderilebilir. 

Basit zemin planlarını tasarlanmasını sağlayan bu kullanıcı dostu uygulama daha da fazlasını sunuyor. Sorular ve geri bildirimler, uygulamadaki geliştirme ekibine doğrudan gönderilebiliyor.  

PERI kullanıcı ihtiyaçlarını dikkate alarak planlama aracını geliştirmeye ve yazılım geliştirme için sürekli yeni fikirler almaya devam edecek. Bu şekilde PERI, bir kez daha "En İyi Müşteri Hizmeti" kurumsal rehberini uyguluyor.  

İlgili Kişi

Pazarlama ve İletişim Koordinatörü
Önder Eğer
+90 212 886 74 00
onder.eger@peri.com.tr