You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

PERI – Kimliği hakkında sağlam farkındalığı olan bir aile şirketi

Daha karlı, hızlı ve güvenli inşaatlar yapıyoruz. Bizi her gün motive eden şey, müşterilerimize en iyi hizmeti sunduğumuzu bilmek. Çok özel bir firma kültürüne sahip modern bir aile şirketi olarak, kalıp ve iskele sistemlerinde piyasa birincisiyiz.

Bundan gurur duyuyoruz. Emsalsiz kültürümüz, ticari başarımızın gelişme alanını oluşturmaktadır.

Bu başarı, birçok bireyin olağanüstü performansı sayesinde gerçekleşmiştir. Bu da, her birey için, karşılıklı saygı ve güvene dayalı bir ortam yaratmak ile mümkün olmuştur.

Dünya çapında karlı bir büyüme için çaba sarf ediyoruz. Hedefimiz, ticari başarıdır. Ortak fikirlerimiz ve davranışlarımızın zeminini, Artur ve Christl Schwörer’in, şirketimizi 1969 senesinde kurmalarından bu yana yaşattıkları temel değerler oluşturmaktadır.

Yıllar içinde bu temel değerler, şirket kimliğimiz haline dönüşmüştür. Schwörer ailesini oluşturan bizler, danışman kurulu ve grup yönetimimiz, bunu sizlerle paylaşmak için can atıyoruz.

Başarı, asla hafife alınmaması gereken bir olgudur; her yeni günde tekrardan elde edilmelidir. Değerlerimiz, başarı faktörlerimiz ve açık stratejimiz, PERI’nin yazılan başarı öyküsünün temelini oluşturmakta ve bizler için bir kılavuz görevi görmektedir.

Vizyonumuz

Dünya çapında, tüm kalıp ve iskele uygulamalarında baş çözüm ortağı olmak.

Misyonumuz

Daha karlı, hızlı ve güvenli inşaatlar yapıyoruz. Bizi her gün motive eden şey, müşterilerimize en iyi hizmeti sunduğumuzu bilmek.

Neye inanıyoruz: Değerlerimiz

PERI’nin başarısı, çok güçlü değerler üzerine kuruludur. Zor kazanılan o ilk anlaşmaların arkasında, girişimci ruhu ile hareket eden Artur Schwörer ve çalışma arkadaşları vardır. PERI takımının güvenilirliği ve ilk müşterilerimizin bu güvenirliliğe olan inancı, daha fazla anlaşma imzalamamıza vesile olmuştur. Çoğu çalışanımızda bulunan açık fikirlilik, birbirimizden öğrenerek uluslararası platformda büyümemize yardımcı olmuştur. Tutku ise, en son dakikaya kadar, en iyi çözümü bulmak için can atmamızın temelidir.

Aynı değerler, ayrıca gelecekteki faaliyetlerimize de kılavuz olacaktır. Bizim için hem görev hem de kalbimize yakın bir olgudur. Her PERI çalışanı, bu değerlere her gün sahip çıkarak, rol model olarak ve aramıza katılan yeni takım arkadaşlarımıza bu değerleri geçirerek, PERI’nin işletme başarısının mimarı olmaktadır.

Dört değerimizin her birini en iyi anlatan dörder terim mevcuttur. Bizim ne demek istediğimizi belirtir ve her bir grup, PERI’deki gündelik etkileşimlere karşı olan yaklaşımımızı tanımlar.

Girişimci

Pratik                                                                                     Cesur                                                                                             Başarı Odaklı                                                                         Sorumluluk Sahibi

Güvenilir

Dürüst
Çalışkan
Doğru
Adil

Açık Fikirli

Katılımcı
Meraklı
Saygılı
Becerikli

Tutkulu

Şüpheci
Adanmış
Yaratıcı
İş Bitirici

Bizi ne motive eder: Başarı faktörlerimiz

Dünya çapında, sert rekabetlere karşı güçlü durmamızı sağlayan şey başarı faktörlerimizdir. Müşteri odaklılığımız devam etmektedir ve bu, henüz kazanamadığımız müşterileri de içine almaktadır. Müşterilerimizin menfaati için, çığır açan nitelikte inovasyon lideri olmak istiyoruz.

Aile şirketi olmamız bizi güçlü kılıyor çünkü uzun vadeli kararlar vermemize ve bu sayede PERI’ye özel ruhumuzu korumamıza vesile olan bir özgürlüğümüz var. Geleceğimize dair uzun vadeli yatırımlar yapabilmek için, karlı büyüme ve finansal istikrara ihtiyacımız var. Bu da birlikte, ekonomik ve verimli bir biçimde çalışmamız gerektiği anlamına geliyor.

Müşterilerimizin bize olan güvenleri, onlara her zaman en yüksek kalitede hizmet sunmamızın görevimiz olduğu anlamına geliyor. Bu hem ürünlerimiz hem de iş akışlarımız için geçerli. Takım ruhumuz ise, bunu başarmanın tek anahtarı – hem bugün hem yarın.

Müşteriye Yakınlık

Problem Çözme Uzmanlığı
Müşteri Odaklılık
Uluslararası Uyum
Güvenilirlik

İnovasyon Gücü

Müşteri İhtiyaçlarını Anlama Yetisi
Profesyonel Uzmanlık
Başarılı Ürünler
Akım Öncüsü Olmak

Aile Şirketi

Uzun Vadeli Uyum
Finansal İstikrar
Özgürlük
Samimiyet

En Yüksek Kalite

Seçkin Personel
Takım Ruhu
Verimli Süreçler
Mükemmel Ürünler